Potřebujete sídlo firmy? Podívejte se na možnosti

Pokud zakládáte firmu, neobejdete se bez nutnosti mít sídlo. Tedy adresu, která bude uvedena v obchodním rejstříku a která bude s vaší firmou přímo spojena. Pokud vás zajímají hlavní možnosti poskytování adresy sídla společnosti, podívejme se společně na to, jaké jsou varianty. Tou první, na kterou se podíváme, je rozhodně klasika. Tedy situace, kdy si koupíte, nebo raději pronajmete kancelář. Výhodou sice je, že máte konkrétní zázemí, ale nevýhodou může být rozhodně to, že tato volba určitě nepatří mezi levné možnosti, jak můžete sídlo mít.

Co takhle adresa vašeho bydliště?

Nyní se podívejme také na druhou možnost. Ta je spojena s tím, že sídlem firmy bude adresa vašeho bydliště. Mít sídlo firmy v bytě nebo ve svém vlastním domě však také nepatří mezi ideální možnosti. Jaký je důvod? Je to dáno hlavně tím, že to na první pohled nepůsobí příliš profesionálně. A to může odradit mnoho zákazníků, stejně jako obchodních partnerů. Navíc to může znamenat i fakt, že vás na této adresu budou navštěvovat třeba i úředníci, což také není nijak výrazně pohodlné.

Zkuste virtuální sídlo

Pojďme se podívat na poslední variantu, o které můžeme říci i to, že se jedná o celkem zajímavý hit posledních let. Je to virtuální sídlo. Pokud ho nemáte, zabezpečíme změnu sídla firmy, díky čemuž ho můžete mít i vy. Důvodem, proč to udělat, je hned několik věcí. Mezi hlavní pozitiva musíme zařadit:

  • Možnost vybírat z prestižních adres.
  • Nízké měsíční i roční sazby.
  • Řada doplňkových služeb.

Samozřejmostí je také to, že i tento typ sídla plně vyhovuje současným zákonům. A to primárně z toho důvodu, že i zde je uveden název vaší firmy, stejně jako zde je klasicky zajištěn i povinný příjem pošty.  Toto řešení zkrátka a jednoduše dominuje a vzhledem k jeho pozitivním vlastnostem se rozhodně není čemu divit. Navíc výběr adres je dnes opravdu obrovský.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *