Archiv rubriky: Komerční články

Půjčka bez ověření v registru a Solusu

Půjčování peněz je dnes diskrétní záležitost, navíc nebudete dávat nikomu nějaké peníze předem. A v neposlední řadě, úroky jsou v současnosti poměrně nízké, tudíž je ideální doba ke sjednání úvěru. Stačí se proto trochu porozhlédnout, protože nebankovní půjčky bez registru jsou k mání takřka na každém rohu každé české ulice. Jen tak mimochodem, půjčit si můžete naprosto na cokoliv, důvody se vysvětlovat v žádném případě nemusí. Lednice, pračka, dovolená, elektronika, hotovost potřebná k nákupu základních potravin a drogerie – to je opravdu úplně jedno!

Naprosto bez starostí, navíc se zajímavými bonusy

Pokud se stanete novým klientem nebankovní společnosti, dočkáte se opravdu atraktivních výhod. Co byste řekli na to, kdyby byla první půjčka úplně zdarma? A rozhodně nejde o nějaké obehrané klišé, poprvé to opravdu bude zcela bezplatně – tedy bez započítání úroků. Vrátíte jistinu půjčky do stanoveného termínu a nepřeplatíte ji ani o korunu.

Bez nekonečných telefonátů, kde se jen zjišťují opravdu diskrétní osobní údaje. Kdo by chtěl něco takového poskytovat? Zapotřebí bude jen skutečné minimum informací o žadateli, diskrétnost je zaručena i smluvně, tudíž se skutečně není čeho obávat. Internet přeci využíváme každý den, ať už je to emailová komunikace s přáteli nebo pracovní záležitosti. Je proto načase se naučit online více věcí, například sjednat si půjčku – aneb, proč trávit celý den (když je zrovna venku tak krásně) někde v bance?

Pestrobarevný výběr je sázka na jistotu

Až desítky různých nabídek, které se navzájem mohou hodně odlišovat. To můžeme tvrdit, když se podíváme na nebankovní úvěry hodně zeširoka. Nicméně, nebankovní půjčky bez registru a Solusu na našem trhu nenabízí zdaleka každý, tudíž rozhodování bude snadnější. Poskytovatelů je však stále dost na to, abyste si mohli vybrat podle svého gusta. Konkurence navíc stlačuje úrokovou míru stále níž!

Zdroj: půjčky bez registru a Solusu – CoolCredit.cz

Hazard nemusí být nutně jenom rizikem

Pokud vás lákají hazardní hry, ale máte stále obavy z toho, že prohrajete své finance, podívejte se společně s námi na to, že hazard nemusí být tak velkým rizikem, jak si mnozí myslí. Předně musíme zmínit možnost, kterou jsou casino hry zdarma. Ty jsou zajímavé především v tom, že k jejich hraní nepotřebujete vlastní finance. Nejenom, že si je můžete zahrát, ale máte také jistotu, že když se vám nebude dařit, vašich vlastních finančních prostředků se to nijak nedotkne. Hrajete tedy bez rizika. A jaké možnosti jsou tím největším hitem? Rozhodně:

 • Hrací automaty,
 • Ruleta,
 • Karetní hry.

Využít lze i různých systémů a strategií

Ne všechny hazardní hry jsou založené výhradně jenom na náhodě. Existují i takové možnosti, kde rozhoduje například pravděpodobnost. A zde už se dostává do popředí matematické hledisko, kdy přirozeně existuje možnost ovlivnění výhry. Přečtěte si o online casinech a zjistěte, jaké hry jsou v tomto směru lákavé. Určitě je to ruleta, na kterou dnes existuje na několik desítek různých systémů. Stejně tak nemusí zklamat ani Blackjack, kde existují postupy založené hlavně na počítání karet, stejně jako postupy spojené s pravděpodobnostní další karty.

Využívejte svých znalostí

Ano, i ty mohou být velmi důležité. V rámci casina to může být třeba dokonalé zvládnutí pravidel, nebo mnoho zkušeností ze hry. Dále však nesmíme zapomínat ani na jiné oblasti. Jaké konkrétně? Vyzkoušejte kurzové sázení online, které je spojeno s možností vsadit si na různá sportovní utkání. Právě zde nehraje roli jen náhoda, ale i připravenost konkrétního týmu, nebo jednotlivce. Kdo sport dlouhodobě sleduje a má potřebné znalosti, ten může celkem jednoduše vědět, kdo má v zápase větší šanci na výhru. Taková sázka poté rozhodně není jenom obyčejným tipováním, jelikož je spojena s velkou pravděpodobností toho, že tip vyjde a peníze se připíší na hráčské konto.

Nebankovní půjčky jsou ve schvalování stále rychlejší

Půjčit si dnes peníze může každý. Pokud je odmítnutý v bance, není samozřejmě problém zavítat k nebankovní společnosti, která mnohdy dokáže požadavkům vyhovět. Ideálním příkladem takového úvěru je třeba půjčka od CreditON.cz. tento poskytovatel spadá do segmentu mikropůjček a je ideální ukázkou toho, jak rychle lze peníze získat. Vše navíc z domova, bez složitého papírování, nebo dokládání. A tak lze tímto způsobem získat sumu až 20 000 Kč, a to do několika minut od podání žádosti. Samozřejmě s jistotou toho, že vám nebudou účtovány žádné poplatky a vše bude spojeno s maximální transparentností.

Potěší ale i klasika

Říci samozřejmě musíme i to, že to nejsou jenom mikropůjčky, které se mohou pyšnit vysokou rychlostí schválení a vyřízením. Jsou to i půjčky klasické, které reprezentuje třeba ProfiCredit půjčka, o které zjistíte více zde. Tento poskytovatel nám může půjčit částku v rozmezí 4 999 – 166 000 Kč, a to na dobu v rozmezí 12 – 48 měsíců. Samozřejmě bez poplatků a s nízkým úrokem. A i zde platí, že na vyřízení nebudeme čekat déle, než je nezbytně nutné. Peníze totiž můžeme mít třeba už druhý den. A to na našem účtu, odkud je lze využít jakýmkoliv způsobem.

Proč hledat ty nejrychlejší půjčky?

Důvodem, proč dnes volit takové poskytovatele, kteří dokážou rychlost vyřízení výrazně snižovat, je samozřejmě jasný. Mezi ty hlavní patří:

 • Možnost rychlého řešení finančních problémů
 • Můžeme si ihned koupit požadovanou věc
 • Díky rychlému vyřízení není třeba složitého schvalování

A tak je třeba říci, že u mikropůjček by mělo být standardem vyřízení do desítek minut, zatímco u klasiky do druhého dne. Ostatně ukázkou může být půjčka do 24 hodin, o které zjisti více. A to hlavně v souvislosti s možností si o danou půjčku také jednoduše požádat, a to z pohodlí vašeho domova, bez nutnosti kamkoliv chodit.

Nová SMS půjčka před výplatou

Půjčky před výplatou, nebo také mikropůjčky. Ty jsou v oblasti úvěrových produktů velmi zajímavou možností, jak získat peníze. A to rychle a doslova bez starostí. Samozřejmě na našem trhu jsou jak společnosti s několikaletou tradicí, tak i společnosti nové. Podmínky ale mají téměř stejné, a to:

 • Částky v rozmezí několika tisíců korun
 • Žádost prostřednictvím webu a SMS
 • Vyřízení za pár minut
 • Bez dokládání příjmů
 • Bez nahlížení do registrů

Jaké existují možnosti?

Pojďme se konkrétně podívat i na několik společností, které v posledních letech vstoupili na náš trh a které tak chtějí logicky přilákat zájem nových klientů.

Volsor

Tato společnost není ani tak přímým poskytovatelem, jako je spíše zprostředkovatelem. Samozřejmě díky tomu může vyhovět mnohem větší škále lidí. A to všem, kteří mají zájem půjčit si jakoukoliv částku v rozmezí 500 – 4 500 Kč. Ta je samozřejmě zaslány v co nejkratším čase přímo na bankovní účet, bez nutnosti osobní schůzky.

Mutuo

Další z těch nových společností, kteří na náš trh vstoupili. I tato nabídne poměrně standardní služby, a to rychlost a jednoduchost. Požádat si lze o maximální částku 5 000Kč, kterou lze zaslat bez nutnosti podepsání jakékoliv smlouvy. Velkou výhodou této možnosti je zcela jistě fakt, že peníze lze získat jak na bankovní účet, tak je lze poslat také poštovní poukázkou – což je dobré pro ty, kteří nemají tak dobrý přístup k účtu.

Půjčka 7

Další z řady jednodušších možností. Právě u ní je ale nutné počítat s lehce složitějším ověřením a korunovým registračním poplatkem. Na druhou stranu jakmile je již vše vyřízeno, může půjčka poskytnuta doslova za pár jednotlivých minut. Totéž platí i v případě, kdy jako klienti žádáte opakovaně. To jste již ověřeni a tak neztrácíte čas jakýmikoliv formalitami. I to je samozřejmě jedna z velkých výhod pro stávající klienty.

Nejschvalovanější nebankovní půjčka

Různých typů půjček je dnes na tuzemském trhu několik desítek. Ne všechny jsou ale stejně snadné na získání. Pokud je něco, co lidé v současné době hledají nejvíce, je to zcela určitě neschvalovanější nebankovní půjčka. Pokud bychom ji měli najít, rozhodně je třeba zabrousit do segmentu takzvaných mikropůjček, tedy půjček před výplatou. Právě tento typ je totiž dnes ten nejrychlejší, jaký vůbec v úvěrovém světě existuje.

Vyřízení za pár minut

Tou hlavní prioritou je rozhodně rychlost. Ačkoliv jsou poskytovatelé, u kterých trvá vyřízení i několik hodin, jsou takoví, kteří žádost schválí za několik málo minut. Ty patří logicky mezi tu nejlepší možnost. To vše s možností podat žádost online, nebo prostřednictvím SMS zprávy. A to kdykoliv a odkudkoliv, bez jakýchkoliv obav z náročného vyplňování jakýchkoliv složitých a zdlouhavých informací.

Bez dokládání různých informací

Ona rychlost je dána nejenom téměř automatickým schvalovacím procesem, ale je dána i tím, že v rámci těchto půjček není třeba nic dokládat. Pokud bychom byli konkrétní, tak není třeba doložit ani informace o příjmech, nebo zaměstnání. Stejně tak není nahlíženo do registrů, a to jak bankovních, tak i nebankovních. Šanci na získání tedy mají lidé bez práce, problémoví klienti, ale třeba i maminky na mateřské, nebo důchodci. To všichni mohou zažádat a mají vysokou jistotou toho, že peníze získají.

Jaká je základní charakteristika této půjčky? Jak daná půjčka vypadá, tedy již víme. Dobré je ale zmínit i základní charakteristiku, tedy to, jak se vlastně odlišuje od standardních nebankovních nabídek na našem trhu. Především je to:

 • Částky v rozmezí několika tisíc korun
 • Splatnost v řádech několika desítek dní
 • Vyřízení z pohodlí domova
 • Výplata přímo na bankovní účet
 • Možnost požádat si odkudkoliv
 • U některých poskytovatelů možnost získat první půjčku zdarma

Úroky z prodlení

Pokud si půjčíme peníze, jsme samozřejmě povinni je vrátit, a to v rámci podmínek, které si vzájemně sjednáme. Pokud tak neučiníme, můžeme se zcela jistě připravit na to, že po nás bude daná částka vymáhána. Kromě již sjednaných úroků a dalších poplatků ale mohou být připočítány i další, a to takzvané úroky z prodlení. Ty samozřejmě nemohou být zcela vymyšlené, jelikož je v našem státě stanovuje Česká národní banka a jsou pevně zakotveny v zákonech.

Mohou se průběžně měnit

Tento úrok se rok od roku mění, a to hlavně v závislosti na aktuální finanční a další situaci naší země. Velkou změnu v tomto ohledu znamenal nový občanský zákoník. Spolu s ním je totiž možné se vzájemně domluvit na tom, jaký úrok z prodlení bude konkrétně aplikován. Ten samozřejmě může být nejenom vyšší, ale stejně tak může být také nižší. To je oproti minulosti velmi zajímavý krok.

Samozřejmě pokud se smluvní strany nijak vzájemně na úrocích z prodlení nedohodnou, přichází na řadu ona sazba udávaná ČNB. Konkrétně platí, že výše úroku odpovídá výši repo sazby, kterou tato ČNB nabídne. Tato sazba je poté navýšena o 8 procentních bodů.

Jak vysoká je repo sazba?

Pro představu se určitě hodí říci, jak se vlastně tato sazba vyvíjela a kolik tedy můžeme v souvislosti s úroky z prodlení vlastně očekávat. Pokud bychom se podívali na její vývoj, potom je rozhodně zajímavé, jak se dokázala snižovat.

 • Rok 1997 – cca. 11 – 25 %
 • Rok 2000 – cca. 5 %
 • Rok 2003 – cca. 2,5 %
 • Rok 2006 – cca. 2,5 %
 • Rok 2008 – cca. 2,7 – 3,5 %
 • Rok 2012 – cca. 0,05 – 0,5 %

Úroky z prodlení jako ochrana věřitele

A proč je vlastně tento úrok tolik důležitý? Samozřejmě proto, že dokáže výrazně chránit věřitele v tom smyslu, že pokud už peníze nemá k dispozici, měl by mít možnost zákonem dané kompenzace, díky které tak získá buď zákonem stanovenou sazbu, nebo jak jsme zmínili, takovou, jakou si sám ujedná.

Půjčka Acema credit ­ podvod, zkušenosti a diskuze

Jste-li přesvědčeni o tom, že pokud potřebujete vysokou půjčku, budete muset dodávat i informace o příjmu, vyvedeme vás z omylu. A to konkrétně tím, že vám představíme produkt půjčka Acema credit, který je ideální možností, jak můžete jako žadatelé jednoduše získat až 5 000 000 Kč. Ta nejnižší suma, o kterou lze požádat, je poté 100 000 Kč. To vše s jistotou profesionality a transparentních podmínek, bez obav z toho, že by snad šlo o podvod. Ostatně tomu přispívá i tradice společnosti Acema, která na našem úvěrovém trhu působí velmi dlouho, konkrétně tedy od roku 1995.

Je třeba ručit nemovitostí

Ačkoliv podmínky jsou velmi benevolentní a jednoduchá, je třeba počítat s tím, že se neobejdete bez ručení nemovitostí. Na druhou stranu nemusíte dokládat příjem, nepotřebujete ručitele, ani se nemusíte bát nahlížení do registrů. Jediné, co tedy musíte splnit, je dodání dvou dokladů totožnosti, být starší 18 let a následně už jenom mít onu nemovitost, kterou může být třeba:

 • Dům nebo byt
 • Rekreační objekt
 • Zahradní chatka či zahrada
 • Pozemky různých typů
 • Průmyslové objekty

Částka se odvíjí od hodnoty nemovitosti

Samozřejmě abyste dosáhli na tu nejvyšší sumu, je třeba, aby nemovitost danou hodnotu přesahovala. Samotná částka k půjčení se totiž odvíjí přímo od ní. Co je však čistě na vás jako na klientech, to je délka splatnosti, a to v rozmezí 1 – 20 let. Ze zkušenosti je jasné, že čím více rozdělíte splátky do delších období, tím méně zatěžujete svůj rodinný rozpočet.

Na závěr je určitě třeba dodat i to, že půjčka Acema credit nemusí být dobrou volbou jenom v případě, kdy potřebujete jako takové. Velmi pozitivní diskuze i ohlasy vyvolává také fakt, že vám může pomoci v případě, kdy potřebujete vyplatit z exekuce. I v tomto směru vám tedy může pomoci, a to bez zbytečných průtahů a také bez složitých a náročných procesů.

Rychlá Půjčka365.cz ­ podvod, zkušenosti a diskuze

Na nečekaný výdaj, jaké náhrada neobdržený výplaty, nebo jako finanční rezerva. Na to vše může být využita Půjčka365.cz, která spadá do segmentu takzvaných mikropůjček. A co to znamená? Že nabídne jasně dané podmínky, mezi které patří:

 • Možnost získat částku 1 000 – 10 000 korun českých
 • Možnost zvolit si splatnost 10 – 30 dní
 • Možnost zažádat online či prostřednictvím SMS
 • Možnost získat peníze bez složitého prověřování

Je třeba mít příjem a nemít dluhy

Ačkoliv benevolence je u dané půjčky značná, jak dokládají četné zkušenosti, přece jenom je nutné dodržet několik jasně daných podmínek. Tou první je nutnost příjmu, ačkoliv ten nemusí být reálně nikde dokládán. Další povinností je následně to, že je třeba nemít žádné dluhy, jelikož to je ověřováno i v registrech. S tím tedy souvisí i povinnost pozitivní platební historie.

Další podmínkou je povinnost tuzemského bydliště i státního občanství, věk nad 23 let a také vlastní bankovní účet. Jeho existence je ověřována nutností zaslat korunový registrační poplatek. Teprve poté může být započnut schvalovací proces, na jehož základě je na tentýž účet zaslána požadovaná půjčka. Na druhou stranu je nezbytné říci, že společnost nabídne celkem 5 účtů, a tak je možné poslat takový, aby se jednalo o platbu v rámci banky. Ta je zaslána v rámci pár vteřin, což eliminuje četné diskuze o zdlouhavosti daného procesu.

První půjčky jsou omezené

Ačkoliv si lze půjčit až 10 000 Kč, je třeba myslet i na to, že první půjčky jsou omezené částkou. Je to hlavně proto, aby na společnost nebyl ze strany klientů páchán podvod s cílem nevrátit nabídnuté peníze. Díky tomu se tak firma EM Investment může snažit neustále zlepšovat své služby. A to třeba tím, že půjde neustále snižovat úrokové sazby nebo případné poplatky, které jsou se zapůjčením peněz jasně spojené.

Mezibankovní úvěrový registr ­ podvod, zkušenosti a diskuze

Většina lidí zná pouze jeden jediný registr, a to Solus. Na našem trhu však existuje celá řada dalších. Jeden z nich provozuje i společnost Czech Banking Credit Bureau a nazývá ho Mezibankovní úvěrový registr. Jeho úkol je zcela jasný, a to vyměňovat si informace a zkušenosti s konkrétními klienty daných bank. Aktuálně jich je v registru zapojeno 5, a to konkrétně:

 • Česká spořitelna
 • ČSOB
 • GE
 • HVB Bank
 • Komerční banka

Pokud tedy máte u jedné z nich problémy a žádáte třeba o úvěr u jiné v tomto seznamu, je velmi pravděpodobné, že budete odmítnuti, jelikož se daný ústav o vašem prohřešku dozví. A to ať už jste se opozdili se splátkami, nebo jste chystali úvěrový podvod.

Jak zjistíte, zda v registru figurujete?

Do daného registru ale určitě nemají přístup pouze zmíněné banky, jelikož do něho budete moci nahlédnout i vy sami. Pokud bychom měli být konkrétní, tak můžete za tímto účelem navštívit klientské centrum banky ČSOB. Stejně tak si lze ale i požádat o daný výpis online, kdy vám přijde na vaši poštovní adresu. Dobré je však vědět, že dané vyhotovení není zdarma, jelikož aktuálně se platí poplatek ve výši 100 Kč.

Jak dlouho v registru figurujeme?

Důležité je také vědět, jak dlouho v daném registru vlastně budeme figurovat. Samozřejmostí je, že po dobu, co bude daný náš prohřešek, nebo nedoplatek existovat. Po něm je však třeba připravit se na to, že v registru můžeme být ještě po dalších několik let. Ačkoliv to vyvolává četné diskuze, je třeba vědět, že banky se tímto způsobem zkrátka brání tomu, aby naletěli nepoctivému klientovi. Důležité je ale dodat i to, že ke každému zápisu přistupují individuálně a například o pár dní opožděnou splátku v jinak bezproblémovém úvěru víceméně nijak neřeší. Naopak klienti s vyšším počtem záznamů mají u výše uvedených bank často zavřené dveře u všech úvěrů.

Fast cash Půjčka ­ podvod, zkušenosti a diskuze

Charakteristika tohoto poskytovatele půjček je poměrně jasné, jelikož se specializuje na segment menších částek. Ne však úplně na ty nejmenší, jelikož rozsah poskytovaných peněz sice začíná na hodnotě 1 000 Kč, ale končí až na sumě 30 000 korun českých. Délka splácení ale už bývá zcela standardní, a tak dle zkušenosti s tohoto segmentu se 10 – 30 dní nijak nevymyká normálu. Jak je zvykem, do posledního dne musí být půjčka kompletně vrácena, včetně všech požadovaných úroků. Pro klienty, kteří toto nestíhají, je možné využít prodloužení termínu, což ale bývá zpoplatněno.

Bez doložení příjmu

Prioritní výhodou je jistě to, že není třeba dokládat jak zaměstnání, tak příjem. Díky tomu je Fast cash půjčka vhodná opravdu pro každého. Příkladem mohou být:

 • Nezaměstnaní
 • Studenti
 • Matky na mateřské
 • Invalidní a starobní důchodci
 • Podnikatelé a zaměstnanci bez doložitelného příjmu

Vše samozřejmě s jistotou toho, že půjčku můžete uzavřít z pohodlí vašeho domova, bez nutnosti kamkoliv chodit a vést diskuze o tom, na co peníze chcete, kolik potřebujete či jak je na tom vaše aktuální finanční bonita. Ideální volba i v případě, kdy chcete penězi řešit své dluhy.

Rychlost vyřízení je obdivuhodná

Slovíčko Fast v samotném názvu rozhodně odpovídá svému překladu. A to z toho důvodu, že díky automatickému systému můžeme žádat kdykoliv, a ve stejný čas se rozběhne i schvalovací proces. Ten může v ideálním případě trvat i pouhé tři minuty. Stejně tak zapomeňte na zdržování různými registračními poplatky, nebo na nahlížení do registrů. Zkrátka si jednoduše požádáte a než se stihnete přihlásit do vašeho internetového bankovnictví, máte peníze na účtu. To vše s jistotou toho, že Fast Cash působí na našem trhu od roku 2011 a má jasně dané podmínky. Zkrátka můžete být klidní, jelikož podvod v tomto segmentu zaručeně nejde.