Efektivní offline reklama = vlajka

Víte, co rozhoduje o úspěchu vašeho podniku? Reklama. Můžete nabízet úžasné produkty nebo služby. Můžete mít skvělé ceny. Můžete být nejlepší ve svém oboru. Vše vám je k ničemu, pokud o vás nikdo neví. Jaké existují formy reklamy? A na co byste neměli rozhodně zapomenout?

efektivni-reklama

Potřebují reklamu skutečně všichni?

Možná si říkáte, že právě vás se to netýká. Domníváte se, že postačí, když vás vaši spokojení klienti doporučí dál. Ano, ale jen v některých případech. Platí to zejména pro malá města. Jako příklad si uvedeme autoservis. I ten nejlepší autoservis potřebuje být lehce k nalezení. Už jen atraktivní označení servisu se dá považovat za určitou formu reklamy. Stačí opravdu jen málo, třeba vlajka s logem umístěná na stožáru před vchodem každému napoví: „Stát, tady jste správně.”

Jaké formy reklamy existují

Doba, ve které žijeme, přeje online reklamě. Ta aktuálně hýbe světem. Hledáte pračku, auto nebo přemýšlíte koupi nového telefonu? Internet o tom ví a bez přestání vám nabízí nejrůznější možnosti. Na Facebooku, na Seznamu, Google nebo na vaší oblíbené stránce. Reklama na vás číhá všude. Mnoho obchodníků ovšem zapomíná na jednu důležitou věc. Na offline reklamu. To je velká škoda, protože i tato reklama má obrovskou sílu a dokáže vám přilákat spoustu klientů a vydělat peníze. Nepodceňujte ji.

Co vše patří do offline reklamy

Offline reklama má spoustu podob. Zajisté některé z nich znáte:

  • Billboardy
  • PR článek v novinách
  • Fotka v magazínu
  • Plakáty
  • Plachty na plot
  • Vlajky na stožáru před obchodem
  • Letáky
  • Dárkové předměty s vaším logem a podobně

A jak poznáte, že je reklama dobrá? Zaujme vaši cílovou skupinu a přiměje ji k takovému chování, které potřebujete. Pokud se vám do offline reklamy nechce příliš investovat, pořiďte si alespoň tu vlajku a umístěte ji na stožár před obchod. Nebude vás to stát skoro nic a vaši klienti vás vždy bez problémů uvidí a najdou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *