Celé účetnictví malé firmy se vejde do mobilu

Podnikání je spojeno se spoustou administrativy, která bohužel nesedne každému. Spousta lidí má vynikající podnikatelské nápady a v byznysu to opravdu umí a je schopna vytvářet nemalé zisky, ovšem jakmile jde o administrativu a účetnictví, obrací oči v sloup. Vysedávání v kanceláři pro ně není. Nebaví je. Přitom jde o nutnost. Každý potřebuje mít všechny papíry v pořádku. Patříte i vy mezi skupinu malých podnikatelů a živnostníků, které podobné záležitosti skousnou jenom s největším odporem? Naštěstí je tu řešení.

Všechno máte v chytrém telefonu

Zní to velice jednoduše, doporučujeme Minifaktura.cz, díky které dokážete vystavit účetní doklad v podstatě kdykoli přímo z chytrého mobilního telefonu.  K dispozici je webová verze dostupná pro PC, Mac i mobilní aplikace. V čem je její přínos?

  • Jednoduché faktury vystavíte online
  • Faktury a přehled podnikání máte rovnou v mobilu
  • Evidujete náklady a máte pořádek ve výdajích
  • Vše je spojeno s účetnictvím
  • Můžete si vše prohlížet i offline
  • Faktury jsou uloženy na zabezpečeném serveru

Faktura splňuje náležitosti

Správa finančních toků vaší živnosti se tím pádem hodně zjednodušuje. Vždy máte přehled o tom, jak si vaše malá firma stojí. Pokud se chcete přesvědčit o tom, že z aplikace získáte skutečně platný účetní doklad, prohlédněte si vzor faktury a uvidíte, že splňuje všechny náležitosti. Nechybí zde všechny údaje o dodavateli i odběrateli služby. Můžete vytvářet faktury kdykoli a kdekoli.

Online zpracování vám ušetří čas

V současnosti je stále rozšířenější a oblíbená online fakturace, která malým firmám včetně té vaší podstatně zjednoduší a zefektivní administrativu. Nebudete se muset ve firmě zabývat rozsáhlým papírováním, protože si všechnu účetní agendu zpracujete přímo v terénu. Ušetřený čas pak můžete věnovat něčemu jinému.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *